- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
Bergstik Header II.pdfTechnické špecifikácie 67999-434HLF
Amphenol ICC (FCI) - 67999-434HLF Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Amphenol ICC (FCI) - 67999-434HLF
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol Aorora |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| zakrytie | Unshrouded |
| séria | BERGSTIK® II |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - párenie | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková dĺžka kontaktu | 0.548" (13.92mm) |
| Prevádzková teplota | - |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 34 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.100" (2.54mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | 0.130" (3.30mm) |
| Dĺžka kontaktu - párenie | 0.318" (8.08mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Tin |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Tin |
| Typ konektora | Header |
| Základné číslo produktu | 67999 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Amphenol ICC (FCI) 67999-434HLF.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 67999-444HLF | 67999-430HLF | 67999-442HLF | 67999-448HLF |
| Výrobca | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| zakrytie | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Celková dĺžka kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dĺžka kontaktu - párenie | - | - | - | - |
Stiahnite si 67999-434HLF PDF DataShety a dokumentáciu Amphenol ICC (FCI) pre 67999-434HLF - Amphenol ICC (FCI).
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.