- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.39 | $1.39 |
Technické špecifikácie 10131930-219ULF
Amphenol ICC (FCI) - 10131930-219ULF Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Amphenol ICC (FCI) - 10131930-219ULF
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol Aorora |
| Napätie | 200V |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| séria | Minitek® 2.00mm |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - |
| Pitch - párenie | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 1 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 19 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Výška izolácie | 0.079" (2.00mm) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 2A |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Copper Alloy |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | 0.098" (2.50mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Tin |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Receptacle |
| Základné číslo produktu | 10131930 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Amphenol ICC (FCI) 10131930-219ULF.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 10131930-214ULF | 10131930-217ULF | 10131930-213ULF | 10131930-212ULF |
| Výrobca | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| aplikácia | - | - | - | - |
10131930-216ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 16P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-218ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 18P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-304ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 4P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-303ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 3P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-223ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 23P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-212ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 12P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-222ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-217ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 17P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-215ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 15P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-302ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 2P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-214ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 14P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-210ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 10P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-225ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 25P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-221ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 21P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-211ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-220ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 20P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-213ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 13P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-224ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 24P 0.079 GOLD PCB R/AVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.