- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.698 | $16.70 |
Technické špecifikácie AMI-23B-8-1
Altran Magnetics, LLC - AMI-23B-8-1 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Altran Magnetics, LLC - AMI-23B-8-1
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Altran Magnetics, Inc. |
| Napätie - menovité napätie | - |
| Napätie - menovité napätie | 250V |
| Stýl ukončenia | Quick Connect |
| séria | AMI-23 |
| Balík | Box |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| indukčnosť | 8mH |
| Frekvencia - prevádzka | DC ~ 400Hz |
| Typ filtra | Single Phase |
| prúd | 8 A |
| konfigurácia | Single Stage |
| Základné číslo produktu | AMI-23B |
| Schvaľovacia agentúra | CE, cURus |
| aplikácia | Medical |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.30.8000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Altran Magnetics, LLC AMI-23B-8-1.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | AMI-23B-8-3 | AMI-23B-4-1 | AMI-23B-3-1 | AMI-23B-6-1 |
| Výrobca | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| prúd | - | - | - | - |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Napätie - menovité napätie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ filtra | - | - | - | - |
| Frekvencia - prevádzka | - | - | - | - |
| Napätie - menovité napätie | - | - | - | - |
| indukčnosť | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| konfigurácia | - | - | - | S/H-ADC |
AMI-23B-6-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
AMI-23B-30-6Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 30A 250VAC CHASS
AMI-26-1-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 1A 250VAC CHASS
AMI-26-16-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
AMI-23B-8-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 8A CHASS MNT
AMI-26-10-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 10A 250VAC CHASS
AMI-23B-3-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
AMI-23B-4-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 4A CHASS MNT
AMI-23B-20-6Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
AMI-26-16-1Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 16A 250VAC CHASS
AMI-23B-20-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
AMI-26-12-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNTVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.