- Bran***Lewis
- 2026/05/11
3D výkresy
ASGTX.pdf.pdfEnvironmentálne informácie
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické špecifikácie ASGTX-C-51.840MHZ-1-T
Abracon LLC - ASGTX-C-51.840MHZ-1-T Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Abracon LLC - ASGTX-C-51.840MHZ-1-T
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Abracon |
| Napätie - Napájanie | 3.135V ~ 3.465V |
| typ | VCTCXO |
| Veľkosť / rozmer | 0.354' L x 0.276' W (9.00mm x 7.00mm) |
| séria | ASGTX |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výkon | LVCMOS |
| Prevádzková teplota | -30°C ~ 70°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - sedenie (Max) | 0.088' (2.24mm) |
| funkcie | - |
| Frekvenčná stabilita | ±1ppm |
| Frekvencia | 51.84 MHz |
| Prúd - Napájanie (Max) | 45mA |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | - |
| Základný rezonátor | Crystal |
| Absolútny rozsah ťahu (APR) | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Abracon LLC ASGTX-C-51.840MHZ-1-T.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ASGTX-C-51.840MHZ-1-T2 | ASGTX-C-51.840MHZ-2-T2 | ASGTX-C-51.840MHZ-2-T | ASGTX-C-51.840MHZ-1 |
| Výrobca | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Základný rezonátor | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výkon | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Absolútny rozsah ťahu (APR) | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| funkcie | - | - | - | - |
| Prúd - Napájanie (Max) | - | - | - | - |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvenčná stabilita | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
Stiahnite si ASGTX-C-51.840MHZ-1-T PDF DataShety a dokumentáciu Abracon LLC pre ASGTX-C-51.840MHZ-1-T - Abracon LLC.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.