- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 100+ | $0.004 | $0.40 |
| 1000+ | $0.004 | $4.00 |
| 4000+ | $0.003 | $12.00 |
| 8000+ | $0.003 | $24.00 |
| 48000+ | $0.003 | $144.00 |
| 100000+ | $0.003 | $300.00 |
Technické špecifikácie CC0805KRX7R9BB562
YAGEO - CC0805KRX7R9BB562 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako YAGEO - CC0805KRX7R9BB562
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Yageo |
| Napätie - hodnotené | 50V |
| tolerancia | ±10% |
| Hrúbka (Max) | 0.024' (0.60mm) |
| Teplotný koeficient | X7R |
| Veľkosť / rozmer | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| séria | CC |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead štýl | - |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | - |
| Vlastnosti | - |
| Poruchovosť | - |
| kapacitné | 5600 pF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako YAGEO CC0805KRX7R9BB562.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CC0805KRX7R9BB682 | CC0805KRX7R9BB512 | CC0805KRX7R9BB561 | CC0805KRX7R9BB622 |
| Výrobca | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Hrúbka (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| séria | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitné | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Lead štýl | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
Stiahnite si CC0805KRX7R9BB562 PDF DataShety a dokumentáciu YAGEO pre CC0805KRX7R9BB562 - YAGEO.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.