- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
299D TANTALEX® Series, Triple-Lead.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.005 | $8.01 |
Technické špecifikácie 299D227X0010FB1
Vishay Sprague - 299D227X0010FB1 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Vishay Sprague - 299D227X0010FB1
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Vishay / Sprague |
| Napätie - hodnotené | 10 V |
| typ | Conformal Coated |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť / rozmer | 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm) |
| séria | TANTALEX®, 299D |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | Radial - 3 Leads |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Kód veľkosti výrobcu | F |
| Životnosť @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | 0.620" (15.74mm) |
| Vlastnosti | General Purpose |
| Poruchovosť | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 220 µF |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Vishay Sprague 299D227X0010FB1.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 299D227X0010FB1E3 | 299D227X0010FB6E3 | 299D227X0010FB6 | 299D227X9010FB6 |
| Výrobca | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Kód veľkosti výrobcu | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stiahnite si 299D227X0010FB1 PDF DataShety a dokumentáciu Vishay Sprague pre 299D227X0010FB1 - Vishay Sprague.
299D334X0035AB6Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9035EB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D227X9010FB6Vishay SpragueCAP TANT 220UF 10% 10V RADIAL
299D227X0010FB6Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9025DB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
299D226X9035EB1E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D226X9050FB6Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D227X0010FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9035EB6Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D334X0035AB6E3Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D334X0035AB1Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9050FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D334X0035AB1E3Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9050FB1Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D226X9050FB1E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D227X9010FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 10% 10V RADIAL
299D227X0010FB1E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9035EB1Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIALVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.