- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
SXTHM2 Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.251 | $0.25 |
Technické špecifikácie SXTHM220AA274-32.000M
Suntsu Electronics, Inc. - SXTHM220AA274-32.000M Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Suntsu Electronics, Inc. - SXTHM220AA274-32.000M
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Suntsu Electronics, Inc. |
| typ | MHz Crystal |
| Veľkosť / rozmer | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| séria | SXTHM2 |
| Balík / puzdro | HC-49/US |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 70°C |
| Prevádzkový režim | Fundamental |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Zatlačte kapacitu | 20pF |
| Výška - sedenie (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvenčná tolerancia | ±50ppm |
| Frekvenčná stabilita | ±50ppm |
| Frekvencia | 32 MHz |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | 30 Ohms |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH info available upon request |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Suntsu Electronics, Inc. SXTHM220AA274-32.000M.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SXTHM220AA274-32.000MT | SXTHM220AA274-30.000M | SXTHM220AA274-27.000M | SXTHM220AA274-25.000MT |
| Výrobca | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| typ | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Zatlačte kapacitu | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| Frekvenčná stabilita | - | - | - | - |
| Prevádzkový režim | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Frekvenčná tolerancia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stiahnite si SXTHM220AA274-32.000M PDF DataShety a dokumentáciu Suntsu Electronics, Inc. pre SXTHM220AA274-32.000M - Suntsu Electronics, Inc..
SXTHM220AA274-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA384-12.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-40.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA384-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-32.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-30.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA274-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
SXTHM220AA384-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMDVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.