- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.16 | $1.16 |
Technické špecifikácie SXT3248EC17-44.000MT
Suntsu Electronics, Inc. - SXT3248EC17-44.000MT Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Suntsu Electronics, Inc. - SXT3248EC17-44.000MT
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Suntsu Electronics, Inc. |
| typ | MHz Crystal |
| Veľkosť / rozmer | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 4-SMD, No Lead |
| Prevádzková teplota | -10°C ~ 70°C |
| Prevádzkový režim | Fundamental |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Zatlačte kapacitu | 8pF |
| Výška - sedenie (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frekvenčná tolerancia | ±15ppm |
| Frekvenčná stabilita | ±25ppm |
| Frekvencia | 44 MHz |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | 40 Ohms |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Suntsu Electronics, Inc. SXT3248EC17-44.000MT.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SXT3248EC17-44.000M | SXT3248EC17-48.000MT | SXT3248EC17-40.000MT | SXT3248EC17-48.000M |
| Výrobca | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frekvenčná stabilita | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzkový režim | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| Frekvenčná tolerancia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Zatlačte kapacitu | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
SXT3248EC17-36.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 36.000MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-37.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 37.400MHZ 8PF SMD
SXT3248EC27-11.0592MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 11.0592MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-38.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-40.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-48.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-50.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 50.000MHZ 8PF SMD
SXT3248EC17-52.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 52.000MHZ 8PF SMDVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.