- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
Cylindrical Battery Holders.pdfEnvironmentálne informácie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.027 | $8.03 |
Technické špecifikácie RCM18DCTH-S288
Sullins Connector Solutions - RCM18DCTH-S288 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sullins Connector Solutions - RCM18DCTH-S288
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sullins Connector Solutions |
| ukončenie | Solder |
| séria | - |
| Prečítajte si | Dual |
| stúpanie | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií / Bay / Row | 18 |
| Počet pozícií | 36 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolácia | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| rod | Female |
| Funkcia príruby | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Vlastnosti | Card Extender |
| Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončiť | Gold |
| farba | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Hrúbka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Základné číslo produktu | RCM18 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sullins Connector Solutions RCM18DCTH-S288.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RCM18DCTI-S288 | RCM18DCTT-S288 | RCM18DCTN-S288 | RCM18DCST-S288 |
| Výrobca | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| rod | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| stúpanie | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Materiál - Izolácia | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prečítajte si | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hrúbka karty | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Funkcia príruby | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Počet pozícií / Bay / Row | - | - | - | - |
Stiahnite si RCM18DCTH-S288 PDF DataShety a dokumentáciu Sullins Connector Solutions pre RCM18DCTH-S288 - Sullins Connector Solutions.
RCM18DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCWHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCSN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
RCM18DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.