- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Environmentálne informácie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.248 | $11.25 |
Technické špecifikácie RCB45DHHN
Sullins Connector Solutions - RCB45DHHN Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sullins Connector Solutions - RCB45DHHN
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sullins Connector Solutions |
| ukončenie | Solder, Staggered |
| séria | - |
| Prečítajte si | Dual |
| stúpanie | 0.050' (1.27mm) |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií / Bay / Row | 45 |
| Počet pozícií | 90 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolácia | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| rod | Female |
| Funkcia príruby | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončiť | Gold |
| farba | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Hrúbka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Základné číslo produktu | RCB45 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sullins Connector Solutions RCB45DHHN.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RCB45DHHN-S578 | RCB45DHHT | RCB45DHND | RCB45DHHR |
| Výrobca | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prečítajte si | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Materiál - Izolácia | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Funkcia príruby | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hrúbka karty | - | - | - | - |
| Počet pozícií / Bay / Row | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
Stiahnite si RCB45DHHN PDF DataShety a dokumentáciu Sullins Connector Solutions pre RCB45DHHN - Sullins Connector Solutions.
RCB45DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHHN-S578Sullins Connector SolutionsCONN PCI CARDEDGE FML 90P 0.050
RCB45DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050
RCB45DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.