- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Environmentálne informácie
California Prop 65.pdf Stackpole REACH.pdf Stackpole RoHS Series List.pdfDataShety
RNCF Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.093 | $0.09 |
Technické špecifikácie RNCF2010DTE29K4
Stackpole Electronics Inc - RNCF2010DTE29K4 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Stackpole Electronics Inc - RNCF2010DTE29K4
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Stackpole Electronics, Inc. |
| tolerancia | ±0.5% |
| Teplotný koeficient | ±25ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 2010 |
| Veľkosť / rozmer | 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) |
| séria | RNCF |
| odpor | 29.4 kOhms |
| hodnotenie | AEC-Q200 |
| Výkon (watty) | 0.333W, 1/3W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 2010 (5025 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Vlastnosti | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thin Film |
| Základné číslo produktu | RNCF2010D |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Stackpole Electronics Inc RNCF2010DTE29K4.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RNCF2010DTE29R4 | RNCF2010DTE294R | RNCF2010DTE294K | RNCF2010DTE2K20 |
| Výrobca | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
Stiahnite si RNCF2010DTE29K4 PDF DataShety a dokumentáciu Stackpole Electronics Inc pre RNCF2010DTE29K4 - Stackpole Electronics Inc.
RNCF2010DTE2K15Stackpole Electronics IncRES 2.15K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE29R4Stackpole Electronics IncRES 29.4 OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE287RStackpole Electronics IncRES 287 OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE294RStackpole Electronics IncRES 294 OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K10Stackpole Electronics IncRES 2.1K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE294KStackpole Electronics IncRES 294K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE28R7Stackpole Electronics IncRES 28.7 OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K00Stackpole Electronics IncRES 2K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE280RStackpole Electronics IncRES 280 OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K26Stackpole Electronics IncRES 2.26K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K20Stackpole Electronics IncRES 2.2K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE287KStackpole Electronics IncRES 287K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K21Stackpole Electronics IncRES 2.21K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE28K7Stackpole Electronics IncRES 28.7K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K32Stackpole Electronics IncRES 2.32K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE28K0Stackpole Electronics IncRES 28K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE2K05Stackpole Electronics IncRES 2.05K OHM 0.5% 1/3W 2010
RNCF2010DTE28R0Stackpole Electronics IncRES 28 OHM 0.5% 1/3W 2010Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.