- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.044 | $0.04 |
Technické špecifikácie SDFL1608Q1R1MTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDFL1608Q1R1MTF Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDFL1608Q1R1MTF
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Shenzhen Sunlord Electronics |
| typ | Multilayer |
| tolerancia | ±20% |
| Balík dodávateľov zariadení | 0603 |
| Veľkosť / rozmer | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| tienenie | Shielded |
| séria | SDFL |
| hodnotenie | - |
| Q @ Freq | 35 @ 10MHz |
| Balík / puzdro | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jadro | Ferrite |
| Frekvencia indukčnosti - test | 10 MHz |
| indukčnosť | 1.1 µH |
| Výška - sedenie (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | 75MHz |
| Vlastnosti | - |
| DC odpor (DCR) | 600mOhm Max |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 25 mA |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q1R1MTF.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SDFL1608Q1R0MTF | SDFL1608Q1R5MTF | SDFL1608Q1R2MTF | SDFL1608Q1R8MTF |
| Výrobca | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvencia indukčnosti - test | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| DC odpor (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| tienenie | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| indukčnosť | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál - jadro | - | - | - | - |
SDFL1608Q2R2KTSUNLORD
SDFL1608Q1R0KTSHUNLUO
SDFL1608Q1R8KTSUNLORDVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.