- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
CPS Series Datasheet.pdfTechnické špecifikácie CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S
SCHURTER Inc. - CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako SCHURTER Inc. - CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Schurter |
| Napätie - DC | 60 V |
| Napájacie napätie - AC | 42 V |
| typ | Capacitive, Illuminated |
| Stýl ukončenia | Wire Leads |
| Funkcia prepínača | Off-Mom |
| séria | CPS |
| Rozmery výrezu panelu | Circular - 16.10mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 60°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| Mechanický život | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutiu | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | 5 ~ 28 VDC |
| Typ osvetlenia, Farba | LED, Blue |
| Vlastnosti | - |
| Elektrický život | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 100mA (AC/DC) |
| Farba - pohon / uzáver | Silver |
| obvod | SPST-NO |
| Základné číslo produktu | CPS16-NO |
| Typ pohonu | Round, Button, Flush |
| Označenie pohonu | √ |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Vendor Undefined |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako SCHURTER Inc. CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1054-S | CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1051-S | CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1057-S | CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1056-S |
| Výrobca | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Mechanický život | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Označenie pohonu | - | - | - | - |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| Farba - pohon / uzáver | - | - | - | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Rozmery výrezu panelu | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| obvod | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| Elektrický život | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ osvetlenia, Farba | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
Stiahnite si CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S PDF DataShety a dokumentáciu SCHURTER Inc. pre CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1052-S - SCHURTER Inc..
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1061-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1043-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1060-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1044-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1049-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1053-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1051-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1045-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1046-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1057-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1048-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1058-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1050-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1055-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1059-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1056-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1047-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0BLVAR-W1054-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42VVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.