- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.49 | $4.49 |
Technické špecifikácie ZW-14-12-S-S-300-430
Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| ukončenie | Solder |
| séria | Flex Stack, ZW |
| Rozstup riadkov | - |
| stúpanie | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet riadkov | 1 |
| Počet pozícií | 14 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Dĺžka - chvost | 0.430" (10.922mm) |
| Dĺžka - výška stohu | 0.300" (7.620mm) |
| Dĺžka - pošta (párenie) | 0.300" (7.620mm) |
| Dĺžka - celkový čap | 1.030" (26.162mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | Gold |
| farba | Black |
| Základné číslo produktu | ZW-14-12 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. ZW-14-12-S-S-300-430.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ZW-14-12-S-S-500-430 | ZW-14-12-S-S-400-130 | ZW-14-12-S-S-600-130 | ZW-14-12-S-S-400-130-LL |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| farba | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Rozstup riadkov | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Dĺžka - celkový čap | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dĺžka - výška stohu | - | - | - | - |
| Dĺžka - chvost | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Dĺžka - pošta (párenie) | - | - | - | - |
Stiahnite si ZW-14-12-S-S-300-430 PDF DataShety a dokumentáciu Samtec Inc. pre ZW-14-12-S-S-300-430 - Samtec Inc..
ZW-14-12-S-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-S-250-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-500-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-550-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-600-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-688-125Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-L-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-500-430Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-500-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-T-S-375-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-590-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-D-385-325Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-S-S-500-100-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POSVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.