- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie STMM-112-02-T-D-SM-LC-K-TR
Samtec Inc. - STMM-112-02-T-D-SM-LC-K-TR Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - STMM-112-02-T-D-SM-LC-K-TR
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Cable/Wire |
| zakrytie | Shrouded - 4 Wall |
| séria | Flex Stack, STMM |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - párenie | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Celková dĺžka kontaktu | - |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 24 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiálová miera horľavosti | - |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.190" (4.83mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | Board Lock, Keying Slot, Pick and Place |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - |
| Dĺžka kontaktu - párenie | 0.120" (3.05mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | Tin |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Tin |
| Typ konektora | Header |
| Základné číslo produktu | STMM-112 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. STMM-112-02-T-D-SM-LC-K-TR.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | STMM-112-02-T-D-SM-LC-03-TR | STMM-112-02-T-D-SM-LC-TR | STMM-112-02-T-D-SM-K-TR | STMM-112-02-T-D-SM-LC-K |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| zakrytie | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Celková dĺžka kontaktu | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
STMM-112-02-T-D-SM-LC-01-KSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-TM-D-SMSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-01Samtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-K-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-113-01-G-D-SMSamtec Inc.CONN HEADER SMD 26POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-LC-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-TM-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-LCSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-TM-D-SM-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-LC-01Samtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-LC-03-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-KSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SMSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-113-01-G-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 26POS 2MM
STMM-112-02-T-D-SM-LC-KSamtec Inc.CONN HEADER SMD 24POS 2MM
STMM-113-01-F-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 26POS 2MM
STMM-113-01-G-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 26POS 2MM
STMM-113-01-F-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 26POS 2MMVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.