- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie MTMM-111-12-G-D-225
Samtec Inc. - MTMM-111-12-G-D-225 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - MTMM-111-12-G-D-225
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board or Cable |
| zakrytie | Unshrouded |
| séria | MTMM |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - párenie | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková dĺžka kontaktu | 0.614" (15.60mm) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 22 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.059" (1.50mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Dĺžka kontaktu - párenie | 0.225" (5.72mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 20.0µin (0.51µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Gold |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Header, Cuttable |
| Základné číslo produktu | MTMM-111 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. MTMM-111-12-G-D-225.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MTMM-111-12-G-D-445 | MTMM-111-12-G-D-200 | MTMM-111-12-G-D-453 | MTMM-111-12-G-D-375 |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Celková dĺžka kontaktu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napätie | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| zakrytie | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - párenie | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
MTMM-111-12-G-S-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-000Samtec Inc.CONN HEADER VERT 22POS 2MM
MTMM-111-11-T-S-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-Q-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-380Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-280Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-S-280Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-453Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-S-011Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-375Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-250Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-400Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-360Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-200Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-Q-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-S-140Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-445Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIPVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.