- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie DW-07-14-G-D-1280
Samtec Inc. - DW-07-14-G-D-1280 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - DW-07-14-G-D-1280
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| ukončenie | Solder |
| séria | Flex Stack, DW |
| Rozstup riadkov | 0.100' (2.54mm) |
| stúpanie | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií | 14 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Dĺžka - chvost | 0.110' (2.794mm) |
| Dĺžka - výška stohu | 1.280' (32.512mm) |
| Dĺžka - pošta (párenie) | 0.040' (1.016mm) |
| Dĺžka - celkový čap | 1.430' (36.322mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | Gold |
| farba | Black |
| Základné číslo produktu | DW-07-14 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. DW-07-14-G-D-1280.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | DW-07-14-G-D-1080 | DW-07-14-G-D-1200 | DW-07-14-G-D-1062 | DW-07-14-G-D-1150 |
| Výrobca | Samtec, Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| farba | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Dĺžka - pošta (párenie) | - | - | - | - |
| Dĺžka - výška stohu | - | - | - | - |
| Dĺžka - celkový čap | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| séria | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozstup riadkov | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Dĺžka - chvost | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
Stiahnite si DW-07-14-G-D-1280 PDF DataShety a dokumentáciu Samtec Inc. pre DW-07-14-G-D-1280 - Samtec Inc..
DW-07-14-G-D-450Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-400Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1134Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-515Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-G-D-1200Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1115Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1150Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-825Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1095Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-G-D-544-LLSamtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1080Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-G-D-1181Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1062Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-200Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-615Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-600Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-G-D-787Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-G-D-1140Samtec, Inc..025" BOARD SPACERSVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.