- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
Technické špecifikácie RCS2012F1R2CS
Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F1R2CS Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F1R2CS
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samsung Electro-Mechanics |
| tolerancia | ±1% |
| Teplotný koeficient | ±300ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0805 |
| Veľkosť / rozmer | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| séria | RCS |
| odpor | 1.2 Ohms |
| Výkon (watty) | 0.125W, 1/8W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| Vlastnosti | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thick Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samsung Electro-Mechanics RCS2012F1R2CS.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RCS2012F1R27CS | RCS2012F1R24CS | RCS2012F1R21CS | RCS2012F1R40CS |
| Výrobca | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stiahnite si RCS2012F1R2CS PDF DataShety a dokumentáciu Samsung Electro-Mechanics pre RCS2012F1R2CS - Samsung Electro-Mechanics.
RCS2012F1R54CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.54 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R40CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.4 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R24CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.24 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R13CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.13 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R58CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.58 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R47CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.47 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R5CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.5 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R37CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.37 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R07CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.07 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R18CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.18 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R27CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.27 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R15CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.15 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R3CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.3 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R0CSSamsung Electro-MechanicsRES 1 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R1CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.1 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R21CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.21 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R43CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.43 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F1R33CSSamsung Electro-MechanicsRES 1.33 OHM 1% 1/8W 0805Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.