- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastaranosť/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické špecifikácie USV1C470MFD1TE
Nichicon - USV1C470MFD1TE Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Nichicon - USV1C470MFD1TE
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Nichicon |
| Napätie - hodnotené | 16 V |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť pozemnej plochy | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.248' Dia (6.30mm) |
| séria | USV |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | 68 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 102 mA @ 10 kHz |
| hodnotenie | - |
| polarizácia | Polar |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | Radial, Can |
| Balík | Tape & Box (TB) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnosť @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozostup vedenia | 0.098' (2.50mm) |
| Výška - sedenie (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 47 µF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Nichicon USV1C470MFD1TE.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | USV1C470MFD1TP | USV1C101MFD1TE | USV1C330MFD1TE | USV1C220MFD1TE |
| Výrobca | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| tolerancia | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| polarizácia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Veľkosť pozemnej plochy | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
Stiahnite si USV1C470MFD1TE PDF DataShety a dokumentáciu Nichicon pre USV1C470MFD1TE - Nichicon.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.