- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
EEC Series.pdfTechnické špecifikácie EEC2D126HQA406
Nichicon - EEC2D126HQA406 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Nichicon - EEC2D126HQA406
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Nichicon |
| Napätie - DC | - |
| Napájacie napätie - AC | 200V |
| tolerancia | -5%, +10% |
| ukončenie | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Veľkosť / rozmer | 1.457" L x 0.846" W (37.00mm x 21.50mm) |
| séria | EEC |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | Rectangular Box |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | 1.417" (36.00mm) |
| Vlastnosti | - |
| Dielektrický materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| kapacitné | 12 µF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0010 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Nichicon EEC2D126HQA406.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | EEC2D126HZA406 | EEC2D156HQA407 | EEC2D146HQA407 | EEC2D106HQA405 |
| Výrobca | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Dielektrický materiál | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
Stiahnite si EEC2D126HQA406 PDF DataShety a dokumentáciu Nichicon pre EEC2D126HQA406 - Nichicon.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.