- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sprievodca číslovaním dielu
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfDataShety
GRM1885C2A181GA01 Ref Sheet.pdfTechnické špecifikácie GRM1885C2A181GA01D
Murata Electronics - GRM1885C2A181GA01D Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Murata Electronics - GRM1885C2A181GA01D
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Murata Electronics |
| Napätie - hodnotené | 100V |
| tolerancia | ±2% |
| Hrúbka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Teplotný koeficient | C0G, NP0 |
| Veľkosť / rozmer | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| séria | GRM |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead štýl | - |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | - |
| Vlastnosti | - |
| Poruchovosť | - |
| kapacitné | 180 pF |
| Základné číslo produktu | GRM1885C2A |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Murata Electronics GRM1885C2A181GA01D.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | GRM1885C2A180GA01D | GRM1885C2A181GA01J | GRM1885C2A181FA01D | GRM1885C2A181JA01D |
| Výrobca | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Hrúbka (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Lead štýl | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stiahnite si GRM1885C2A181GA01D PDF DataShety a dokumentáciu Murata Electronics pre GRM1885C2A181GA01D - Murata Electronics.
GRM1885C2A182JA01JMurata ElectronicsCAP CER 1800PF 100V C0G 0603Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.