- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.067 | $0.07 |
| 200+ | $0.027 | $5.40 |
| 500+ | $0.026 | $13.00 |
| 1000+ | $0.025 | $25.00 |
Technické špecifikácie BLM15HD601SH1D
Murata Electronics - BLM15HD601SH1D Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Murata Electronics - BLM15HD601SH1D
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Murata Electronics |
| Veľkosť / rozmer | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| séria | EMIFIL®, BLM15 |
| hodnotenie | AEC-Q200 |
| Balík / puzdro | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 1 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedancia @ Frekvencia | 600 Ohms @ 100 MHz |
| Výška (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Typ filtra | Signal Line |
| DC odpor (DCR) (Max) | 850mOhm |
| Aktuálne hodnotenie (Max) | 300mA |
| Základné číslo produktu | BLM15HD |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Murata Electronics BLM15HD601SH1D.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | BLM15HG601SH1D | BLM15HD601SN1D | BLM15HD601BH1D | BLM15HD601SZ1D |
| Výrobca | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Impedancia @ Frekvencia | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ filtra | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuálne hodnotenie (Max) | - | - | - | - |
Stiahnite si BLM15HD601SH1D PDF DataShety a dokumentáciu Murata Electronics pre BLM15HD601SH1D - Murata Electronics.
BLM15HD102SN1JMurata Power Solutions
BLM15HG102SN1Murata Power SolutionsVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.