- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3.pdfTechnické špecifikácie 2EZ47D10/TR12
Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Microsemi |
| Napätie - Zener (Nom) (Vz) | 47 V |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | 1.2 V @ 200 mA |
| tolerancia | ±10% |
| Balík dodávateľov zariadení | DO-204AL (DO-41) |
| séria | - |
| Výkon - Max | 2 W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Impedancia (Max) (Zz) | 40 Ohms |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | 500 nA @ 35.8 V |
| Základné číslo produktu | 2EZ47 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Microsemi Corporation 2EZ47D10/TR12.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 2EZ47D10E3/TR12 | 2EZ47D2/TR12 | 2EZ47D10E3/TR8 | 2EZ47D2E3/TR12 |
| Výrobca | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napätie - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| séria | - | - | - | - |
| Výkon - Max | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Impedancia (Max) (Zz) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | - | - | - | - |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stiahnite si 2EZ47D10/TR12 PDF DataShety a dokumentáciu Microsemi Corporation pre 2EZ47D10/TR12 - Microsemi Corporation.
2EZ47D5-E3/73Electro-Films (EFI) / VishayVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.