- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dizajn/špecifikácia PCN
Memory 24-May-2022.pdfBalenie PCN
Standard Pkg Label Chg 20/Feb/2019.pdfTechnické špecifikácie MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR
Micron Technology Inc. - MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Micron Technology Inc. - MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Micron Technology |
| Napísať čas cyklu - slovo, | - |
| Napätie - Napájanie | 1.1V |
| technológie | SDRAM - Mobile LPDDR4 |
| Balík dodávateľov zariadení | 200-VFBGA (10x14.5) |
| séria | Automotive, AEC-Q100 |
| Balík / puzdro | 200-VFBGA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ pamäte | Volatile |
| Veľkosť pamäte | 32Gbit |
| Pamäťová organizácia | 1G x 32 |
| Pamäťové rozhranie | - |
| Formát pamäte | DRAM |
| Frekvencia hodín | 2.133 GHz |
| Základné číslo produktu | MT53D1024 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0036 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Micron Technology Inc. MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D | MT53D1024M32D4DT-046 AAT:D TR | MT53D1024M32D4DT-046 AUT:D TR | MT53D1024M32D4DT-046 AIT:D TR |
| Výrobca | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvencia hodín | - | - | - | - |
| Pamäťová organizácia | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Formát pamäte | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ pamäte | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napísať čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Pamäťové rozhranie | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Veľkosť pamäte | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| technológie | - | - | - | - |
Stiahnite si MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR PDF DataShety a dokumentáciu Micron Technology Inc. pre MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR - Micron Technology Inc..
MT53D1024M32D4BD-053 WTES:DMicron Technology
MT53D1024M32D4BD-053 WT:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-046 WT:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32G 2133MHZ FBGA
MT53D1024M32D4DT-046 AITDMicron Technology
MT53D1024M32D4BD-053 WT ES:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-053 WT:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4DT-046Micron
MT53D1024M32D4BD-053 WT ES:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-046 WT:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32G 2133MHZ FBGAVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.