- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datashet
MB1505W - MB1510W.pdfTechnické špecifikácie MB156W
Micro Commercial Co - MB156W Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Micro Commercial Co - MB156W
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Micro Commercial Components (MCC) |
| Napätie - maximálny spád (Max) | 600 V |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | 1.2 V @ 7.5 A |
| technológie | Standard |
| Balík dodávateľov zariadení | MB-35W |
| séria | - |
| Balík / puzdro | 4-Square, MB-35W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ diódy | Single Phase |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) | 15 A |
| Základné číslo produktu | MB156 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Micro Commercial Co MB156W.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MB156W-F | MB156W | MB156W-BP | MB158W-BP |
| Výrobca | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Micro Commercial Co |
| Napätie - maximálny spád (Max) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ diódy | - | - | - | - |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | - | - | - | - |
| technológie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
Stiahnite si MB156W PDF DataShety a dokumentáciu Micro Commercial Co pre MB156W - Micro Commercial Co.
MB15604CR-GFujitsu Electronics America, Inc.
MB1586PF-G-BND-EFFujitsu Electronics America, Inc.
MB15A01PFV1Fujitsu Electronics America, Inc.
MB15609Fujitsu Electronics America, Inc.Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.