- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie UC1843AY
Microchip Technology - UC1843AY Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Microchip Technology - UC1843AY
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Microchip Technology |
| Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) | 7.6V ~ 30V |
| topológia | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Synchrónny usmerňovač | No |
| Balík dodávateľov zariadení | 8-CERDIP |
| séria | - |
| Sériové rozhrania | - |
| Balík / puzdro | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Balík | Tray |
| Typ výstupu | Transistor Driver |
| Výstupné fázy | 1 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Konfigurácia výstupu | Positive, Isolation Capable |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| funkcie | Step-Up, Step-Down |
| Frekvencia - prepínanie | Up to 500kHz |
| Pracovný cyklus (Max) | 96% |
| Ovládacie funkcie | Frequency Control |
| Synchronizácia hodín | No |
| Základné číslo produktu | UC1843 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Microchip Technology UC1843AY.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | UC1843AVTD2 | UC1843AMDREPG4 | UC1843AMDREP | UC1843AVTD1 |
| Výrobca | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Pracovný cyklus (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Sériové rozhrania | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| séria | - | - | - | - |
| Frekvencia - prepínanie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Synchrónny usmerňovač | - | - | - | - |
| Výstupné fázy | - | - | - | - |
| Ovládacie funkcie | - | - | - | - |
| topológia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| funkcie | - | - | - | - |
| Konfigurácia výstupu | - | - | - | - |
| Synchronizácia hodín | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
UC1843LTexas Instruments
UC1843AL883BTexas Instruments
UC1843J/883Texas Instruments
UC1843L883BTexas Instruments
UC1843AVTD1Luminary Micro / Texas InstrumentsUC1843AVTD1
UC1843LQMLVTexas Instruments
UC1843AJ/883BTexas Instruments
UC1843J/883BTexas InstrumentsCURRENT MODE PWM CONTROLLER
UC1843MKGD1Texas InstrumentsIC REG CTRLR MULT TOPOLOGY DIE
UC1843AJ883BTexas Instruments
UC1843AVTD2Texas InstrumentsUC1843AVTD2
UC1843AJQMLVTexas Instruments
UC1843AJ/883UC
UC1843JUCVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.