- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
TC1303A/B/C, TC1304 Datasheet.pdfDizajnové zdroje
Portable Power Conversion Design Guide.pdfDataShety
Analog and Interface Product Guide.pdfĎalšie súvisiace dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.124 | $1.12 |
| 200+ | $0.435 | $87.00 |
| 500+ | $0.42 | $210.00 |
| 1000+ | $0.413 | $413.00 |
Technické špecifikácie TC1303B-PA0EUN
Microchip Technology - TC1303B-PA0EUN Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Microchip Technology - TC1303B-PA0EUN
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Microchip Technology |
| w / Školiteľ | No |
| w / Sequencer | Yes |
| S ovládačom LED | No |
| Napätie / prúd - výstup 3 | - |
| Napätie / prúd - výstup 2 | 3.3V, 300mA |
| Napätie / prúd - výstup 1 | 1.8V, 500mA |
| Napätie - Napájanie | 2.7V ~ 5.5V |
| topológia | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík dodávateľov zariadení | 10-MSOP |
| séria | - |
| Balík / puzdro | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupov | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvencia - prepínanie | 2MHz |
| Základné číslo produktu | TC1303 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Microchip Technology TC1303B-PA0EUN.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TC1303B-PA0EUNTR | TC1303B-PF0EUNTR | TC1303B-IA0EUN | TC1303B-PF0EUN |
| Výrobca | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Frekvencia - prepínanie | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napätie / prúd - výstup 2 | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| w / Školiteľ | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| topológia | - | - | - | - |
| w / Sequencer | - | - | - | - |
| S ovládačom LED | - | - | - | - |
| Napätie / prúd - výstup 3 | - | - | - | - |
| Napätie / prúd - výstup 1 | - | - | - | - |
Stiahnite si TC1303B-PA0EUN PDF DataShety a dokumentáciu Microchip Technology pre TC1303B-PA0EUN - Microchip Technology.
TC1303B-PAOEMFTRMicrel / Microchip TechnologyVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.