- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie DS90LV047ATMX
Texas Instruments - DS90LV047ATMX Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Texas Instruments - DS90LV047ATMX
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Texas Instruments |
| Napätie - Napájanie | 3V ~ 3.6V |
| typ | Driver |
| Balík dodávateľov zariadení | 16-SOIC |
| séria | - |
| Protokol | LVDS |
| Balík / puzdro | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet ovládačov / prijímačov | 4/0 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| duplex | - |
| Rýchlosť prenosu dát | 400Mbps |
| Základné číslo produktu | DS90LV047 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991B1 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Texas Instruments DS90LV047ATMX.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | DS90LV047ATMTCX | DS90LV047ATMTCX-NS | DS90LV047ATMTCX/DRPB | DS90LV047ATMX/DRPB |
| Výrobca | Texas Instruments | National Semiconductor | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| duplex | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Protokol | - | - | - | - |
| Rýchlosť prenosu dát | - | - | - | - |
| Počet ovládačov / prijímačov | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
DS90LV048ATM/NOPBTexas Instruments
DS90LV047ATMTCX/NOPBTexas Instruments
DS90LV047ATMX/NOPBTexas Instruments
DS90LV048Texas Instruments
DS90LV047ATMTC/NOPBTexas Instruments
DS90LV048ANS
DS90LV047ATMCNS
DS90LV048ATNSVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.