- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.236 | $2.24 |
| 200+ | $0.893 | $178.60 |
| 500+ | $0.863 | $431.50 |
| 1000+ | $0.848 | $848.00 |
Technické špecifikácie RX3P12BATC16
Rohm Semiconductor - RX3P12BATC16 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Rohm Semiconductor - RX3P12BATC16
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | LAPIS Technology |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| technológie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Balík dodávateľov zariadení | TO-220AB |
| séria | - |
| Rds Zap (Max) @ Id, Vgs | 12.3mOhm @ 60A, 10V |
| Zníženie výkonu (Max) | 201W (Tc) |
| Balík / puzdro | TO-220-3 |
| Balík | Tube |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 16600 pF @ 50 V |
| Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs | 385 nC @ 10 V |
| Typ FET | P-Channel |
| Funkcia FET | - |
| Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) | 6V, 10V |
| Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) | 100 V |
| Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C | 120A (Ta) |
| Základné číslo produktu | RX3P12 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Rohm Semiconductor RX3P12BATC16.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RX3P10BBHC16 | RX3L18BBGC16 | RX3R10BBHC16 | RX3P07CBHC16 |
| Výrobca | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) | - | - | - | - |
| Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Funkcia FET | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| technológie | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| séria | - | - | - | - |
| Rds Zap (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) | - | - | - | - |
| Zníženie výkonu (Max) | - | - | - | - |
| Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
RX3650C1B-F-028BAAHIMARK
RX3930B3C-F-032QAAHIMARK
RX3650C01B-P-028BAA-LFHIMARK
RX3930-LFHIMARK
RX3930HIMARK
RX3902BRXVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.