- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
SG73S Type Datasheet.pdfDataShety
SG73S Type Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.025 | $0.03 |
Technické špecifikácie SG73S1JRTTD14R0F
KOA Speer Electronics, Inc. - SG73S1JRTTD14R0F Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako KOA Speer Electronics, Inc. - SG73S1JRTTD14R0F
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | KOA Speer Electronics, Inc. |
| tolerancia | ±1% |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0603 |
| Veľkosť / rozmer | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| séria | SG73S-RT |
| odpor | 14 Ohms |
| hodnotenie | - |
| Výkon (watty) | 0.2W, 1/5W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Vlastnosti | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thick Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako KOA Speer Electronics, Inc. SG73S1JRTTD14R0F.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SG73S1JRTTD14R3F | SG73S1JRTTD14R7F | SG73S1JRTTD1470F | SG73S1JRTTD1471F |
| Výrobca | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| zloženie | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
Stiahnite si SG73S1JRTTD14R0F PDF DataShety a dokumentáciu KOA Speer Electronics, Inc. pre SG73S1JRTTD14R0F - KOA Speer Electronics, Inc..
SG73S1JRTTD14R3FKOA Speer Electronics, Inc.RES 14.3 OHM 1% 1/5W 0603
SG73S1JRTTD1470DKOA Speer Electronics, Inc.RES 147 OHM 0.5% 1/5W 0603
SG73S1JRTTD1503DKOA Speer Electronics, Inc.RES 150K OHM 0.5% 1/5W 0603Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.