- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
T494 Series.pdfĎalšie súvisiace dokumenty
T494A226M010AT.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.15 | $0.75 |
| 50+ | $0.127 | $6.35 |
| 150+ | $0.117 | $17.55 |
| 500+ | $0.105 | $52.50 |
| 2000+ | $0.099 | $198.00 |
| 4000+ | $0.096 | $384.00 |
Technické špecifikácie T494A226M010AT
KEMET - T494A226M010AT Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako KEMET - T494A226M010AT
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | KEMET |
| Napätie - hodnotené | 10 V |
| typ | Molded |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť / rozmer | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| séria | T494 |
| Balík / puzdro | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód veľkosti výrobcu | A |
| Životnosť @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | 0.071' (1.80mm) |
| Vlastnosti | General Purpose |
| Poruchovosť | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | 4.5Ohm |
| kapacitné | 22 µF |
| Základné číslo produktu | T494A |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako KEMET T494A226M010AT.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | T494A226M010AG | T494A226M006AT | T494A226M006AT7280 | T494A226M010AS |
| Výrobca | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| tolerancia | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| séria | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kód veľkosti výrobcu | - | - | - | - |
Stiahnite si T494A226M010AT PDF DataShety a dokumentáciu KEMET pre T494A226M010AT - KEMET.
T494A334M050ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A335K004ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A334M025ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A335K010AHKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A334K050ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A226K010ATKEMETCAP TANT 22UF 10% 10V 1206
T494A226M010AGKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A226K010ATAUTOKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A226M004ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A226M004AHKEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A226M006AT7280KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T494A335K010ATKEMETCAP TANT SMD LOW ESRVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.