- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie BZE6-RQ8X4
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - BZE6-RQ8X4 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Honeywell Sensing and Productivity Solutions - BZE6-RQ8X4
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napätie - DC | 125 V |
| Napájacie napätie - AC | 125 V |
| Stýl ukončenia | Screw Terminal |
| Funkcia prepínača | On-On |
| séria | E6 |
| Release Force | - |
| Pretravel | 0.012" (0.3mm) |
| Balík | Bulk |
| prejdeniu | 0.141" (3.6mm) |
| Prevádzková teplota | -32°C ~ 71°C |
| Prevádzková poloha | 2.015" (51.2mm) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzkové sily | 425 ~ 850.5gf |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Mechanický život | - |
| Ochrana proti vniknutiu | IP40 |
| Vlastnosti | Reset Plunger on Bottom |
| Elektrický život | - |
| Diferenciálna jazda | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 15A (AC), 500mA (DC) |
| obvod | SPDT |
| Základné číslo produktu | BZE6 |
| Typ pohonu | Roller Plunger |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Honeywell Sensing and Productivity Solutions BZE6-RQ8X4.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | BZE6-RQ8X2 | BZE6-RQ81X2 | BZE6-RQX2 | BZE6-RQ2X2 |
| Výrobca | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Diferenciálna jazda | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| Elektrický život | - | - | - | - |
| prejdeniu | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| obvod | - | - | - | - |
| Release Force | - | - | - | - |
| Prevádzková poloha | - | - | - | - |
| Prevádzkové sily | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mechanický život | - | - | - | - |
BZE7-2RN18-PGHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZE6-RQ2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZE6-RQ9Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZE6-RNX17Honeywell Sensing and Productivity SolutionsENCLOSED LIMIT SWITCH
BZE6-RQ81X2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZE6-RQ71Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
BZE7-2RN18-CN14Honeywell Sensing and Productivity SolutionsENCLOSED LIMIT SWITCH
BZE6-RNX12Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125VVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.