- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
LA Series Square-Body Semi Fuse ~.pdfPCN zastaranosť/ EOL
LA Series 29/Sep/2020.pdfTechnické špecifikácie LA070URD31LI0315
Littelfuse Inc. - LA070URD31LI0315 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Littelfuse Inc. - LA070URD31LI0315
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Littelfuse |
| Napájacie napätie - AC | 700 V |
| Veľkosť / rozmer | 1.874" L x 2.008" W x 2.205" H (47.60mm x 51.00mm x 56.00mm) |
| séria | POWR-GARD® LA |
| Doba odozvy | Fast Blow |
| Balík / puzdro | Rectangular, Blade |
| Balík | Box |
| Prevádzková teplota | - |
| Typ montáže | Bolt Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Tavenie I2t | 7.5 |
| Typ poistky | Square |
| Vlastnosti | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 315A |
| Trieda | - |
| Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie | 200kA |
| Schvaľovacia agentúra | UR |
| aplikácia | Electrical, Industrial |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Littelfuse Inc. LA070URD31LI0315.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | LA070URD31LI0350 | LA070URD31LI0550 | LA070URD31LI0500 | LA070URD31LI0630 |
| Výrobca | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| séria | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Tavenie I2t | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Doba odozvy | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ poistky | - | - | - | - |
| Trieda | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
Stiahnite si LA070URD31LI0315 PDF DataShety a dokumentáciu Littelfuse Inc. pre LA070URD31LI0315 - Littelfuse Inc..
LA070URD31LI0250Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 250A 700VAC RECT
LA070URD31KI0400Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 400A 700VAC RECT
LA070URD31KI0450Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 450A 700VAC RECT
LA070URD31KI0550Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 550A 700VAC RECT
LA070URD31LI0500Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 500A 700VAC RECT
LA070URD31LI0630Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 630A 700VAC RECT
LA070URD31LI0350Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 350A 700VAC RECT
LA070URD31KI0630Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 630A 700VAC RECT
LA070URD31LI0550Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 550A 700VAC RECT
LA070URD31KI0500Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 500A 700VAC RECT
LA070URD31LI0200Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 200A 700VAC RECT
LA070URD31KI0800Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 800A 700VAC RECT
LA070URD31LI0450Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 450A 700VAC RECT
LA070URD31LI0700Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
LA070URD31TTI0200Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 200A 700VAC RECT
LA070URD31KI0700Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
LA070URD31LI0400Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 400A 700VAC RECT
LA070URD31LI0800Littelfuse Inc.FUSE SQUARE 800A 700VAC RECTVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.