- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
MC68SEC000.pdfTechnické špecifikácie MC68SEC000AA20B1
NXP USA Inc. - MC68SEC000AA20B1 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako NXP USA Inc. - MC68SEC000AA20B1
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | NXP Semiconductors |
| Napätie - I / O | 3.3V, 5.0V |
| USB | - |
| Balík dodávateľov zariadení | 64-QFP (14x14) |
| rýchlosť | 20MHz |
| séria | M680x0 |
| Funkcie zabezpečenia | - |
| SATA | - |
| Ovládače RAM | - |
| Balík / puzdro | 64-QFP |
| Balík | Tray |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet šírok jadra / zbernice | 1 Core, 32-Bit |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Grafické zrýchlenie | No |
| Ethernet | - |
| Ovládače displeja a rozhrania | - |
| Hlavný procesor | EC000 |
| Co-procesory / DSP | - |
| Základné číslo produktu | MC68 |
| Ďalšie rozhrania | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako NXP USA Inc. MC68SEC000AA20B1.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MC68SEC000AA20 | MC68SEC000AA20R2 | MC68SEC000AA20R2 | MC68SEC000AA20 |
| Výrobca | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | Freescale Semiconductor |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Grafické zrýchlenie | - | - | - | - |
| Ovládače displeja a rozhrania | - | - | - | - |
| Ovládače RAM | - | - | - | - |
| Hlavný procesor | - | - | - | - |
| USB | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| SATA | - | - | - | - |
| Co-procesory / DSP | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| rýchlosť | - | - | - | - |
| Počet šírok jadra / zbernice | - | - | - | - |
| Funkcie zabezpečenia | - | - | - | - |
| Napätie - I / O | - | - | - | - |
| Ethernet | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ďalšie rozhrania | - | - | - | - |
Stiahnite si MC68SEC000AA20B1 PDF DataShety a dokumentáciu NXP USA Inc. pre MC68SEC000AA20B1 - NXP USA Inc..
MC68SEC000AA20Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.