- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
MKP1840 Series Datasheet.pdfDataShety
MKP1840 Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.705 | $1.71 |
Technické špecifikácie MKP1840422635
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1840422635 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1840422635
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Draloric/Vishay |
| Napätie - DC | - |
| Napájacie napätie - AC | - |
| tolerancia | ±10% |
| ukončenie | PC Pins |
| Veľkosť / rozmer | 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) |
| séria | MKP1840 |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | Radial |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozostup vedenia | 0.591" (15.00mm) |
| Výška - sedenie (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| Vlastnosti | - |
| Dielektrický materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| kapacitné | 0.22 µF |
| aplikácia | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP1840422635.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MKP1840422635V | MKP1840422635M | MKP1840422636 | MKP1840422636V |
| Výrobca | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dielektrický materiál | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stiahnite si MKP1840422635 PDF DataShety a dokumentáciu Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pre MKP1840422635 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MKP1840422406Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840422405MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
MKP1840422635VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% RADIAL
MKP1840422404Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840422256Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840422634VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840422405Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% RADIAL
MKP1840422634Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840433135MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 10% 1.6KVDC RAD
MKP1840422635MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
MKP1840433164Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% RADIAL
MKP1840422634MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
MKP1840422636VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840433134MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% 1.6KVDC RAD
MKP1840433105MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
MKP1840422404MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
MKP1840422636Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840433104MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% 1KVDC RADIALVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.