- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
ERL (Military RLR).pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.913 | $3.91 |
Technické špecifikácie RLR32C6202GRRSL
Vishay Dale - RLR32C6202GRRSL Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Vishay Dale - RLR32C6202GRRSL
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Dale / Vishay |
| tolerancia | ±2% |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | Axial |
| Veľkosť / rozmer | 0.190' Dia x 0.562' L (4.83mm x 14.27mm) |
| séria | Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 |
| odpor | 62 kOhms |
| Výkon (watty) | 1W |
| Balík / puzdro | Axial |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | - |
| Vlastnosti | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Poruchovosť | R (0.01%) |
| zloženie | Metal Film |
| Základné číslo produktu | RLR32 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Vishay Dale RLR32C6202GRRSL.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RLR32C6202GPRSL | RLR32C6202GRBSL | RLR32C6202GRRE7 | RLR32C6202GRRE5 |
| Výrobca | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| séria | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| zloženie | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
Stiahnite si RLR32C6202GRRSL PDF DataShety a dokumentáciu Vishay Dale pre RLR32C6202GRRSL - Vishay Dale.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.