- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.532 | $0.53 |
Technické špecifikácie RLR07C10R0GPRE5
Vishay Dale - RLR07C10R0GPRE5 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Vishay Dale - RLR07C10R0GPRE5
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Dale / Vishay |
| tolerancia | ±2% |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | Axial |
| Veľkosť / rozmer | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| odpor | 10 Ohms |
| Výkon (watty) | 0.25W, 1/4W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | Axial |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | - |
| Vlastnosti | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Poruchovosť | P (0.1%) |
| zloženie | Metal Film |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Vishay Dale RLR07C10R0GPRE5.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RLR07C10R0GPRE7 | RLR07C10R0GMRE5 | RLR07C10R0GRRE5 | RLR07C10R0GPRE6 |
| Výrobca | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| zloženie | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
RLR07C10R0GRRE5Vishay DaleRES 10 OHM 2% 1/4W AXIALVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.