- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
DR1012zzz.pdfTechnické špecifikácie DR10124700
MGS ELETRONICA - DR10124700 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako MGS ELETRONICA - DR10124700
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | MGS ELETRONICA |
| typ | Wirewound |
| tolerancia | ±10% |
| Balík dodávateľov zariadení | Radial |
| Veľkosť / rozmer | 0.394" Dia (10.00mm) |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| hodnotenie | - |
| Q @ Freq | - |
| Balík / puzdro | Radial, Vertical Cylinder |
| Balík | Bulk |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jadro | - |
| Frekvencia indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnosť | 470 µH |
| Výška - sedenie (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | - |
| Vlastnosti | - |
| DC odpor (DCR) | 620mOhm |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 820 mA |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Status | REACH Unaffected |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako MGS ELETRONICA DR10124700.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | DR10120470 | DR10120150 | DR1012010K | DR10121000 |
| Výrobca | MGS ELETRONICA | MGS ELETRONICA | MGS ELETRONICA | MGS ELETRONICA |
| séria | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| indukčnosť | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| tienenie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Materiál - jadro | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - | - | - | - |
| Frekvencia indukčnosti - test | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC odpor (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
Stiahnite si DR10124700 PDF DataShety a dokumentáciu MGS ELETRONICA pre DR10124700 - MGS ELETRONICA.
DR10120150MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 15 UH
DR1012010KMGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 10,00
DR10121000MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 100 U
DR10120330MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 33 UH
DR10123300MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 330 U
DR10120680MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 68 UH
DR10126800MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 680 U
DR10121500MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 150 U
DR10122200MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 220 U
DR10120470MGS ELETRONICAFIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 47 UHVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.