- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.013 | $0.01 |
Technické špecifikácie MFBM1V1608-260-R
Eaton - Electronics Division - MFBM1V1608-260-R Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Eaton - Electronics Division - MFBM1V1608-260-R
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Coiltronics (Eaton) |
| Veľkosť / rozmer | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| séria | MFBM1V1608 |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Počet riadkov | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedancia @ Frekvencia | 26 Ohms @ 100 MHz |
| Výška (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Typ filtra | Power Line |
| DC odpor (DCR) (Max) | 30mOhm |
| Aktuálne hodnotenie (Max) | 5A |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Eaton - Electronics Division MFBM1V1608-260-R.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MFBM1V1608-600-R | MFBM1V1608-601-R | MFBM1V1608-500-R | MFBM1V1608-800-R |
| Výrobca | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Typ filtra | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Impedancia @ Frekvencia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.