- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $39.713 | $39.71 |
Technické špecifikácie E36F401CGN252MDA5U
United Chemi-Con - E36F401CGN252MDA5U Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako United Chemi-Con - E36F401CGN252MDA5U
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Chemi-Con |
| Napätie - hodnotené | 400 V |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť pozemnej plochy | - |
| Veľkosť / rozmer | 2.500" Dia (63.50mm) |
| séria | U36F |
| hodnotenie | - |
| polarizácia | Polar |
| Balík / puzdro | Radial, Can - Screw Terminals |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Životnosť @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Rozostup vedenia | 1.126" (28.60mm) |
| Výška - sedenie (Max) | 4.134" (105.00mm) |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 2.5 mF |
| aplikácia | General Purpose |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako United Chemi-Con E36F401CGN252MDA5U.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | E36F401CGN222MDA5U | E36F401CGN422MFA5Q | E36F401CDS222MDA5U | E36F401CGN222MD92U |
| Výrobca | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| polarizácia | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| Veľkosť pozemnej plochy | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
E36F401CGN222MD92UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN342MFA5QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDN682MEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN472QEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS682MEJ1UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN422MFA5QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS222MDA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN332QEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN222MDA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDN822MEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGS342MEB7UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS332MEA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGS422MEB7UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN562MEB7QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN342MEB7QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLEVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.