- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $52.037 | $52.04 |
Technické špecifikácie MD2-B-34-625-3-A45-B-C
Carling Technologies - MD2-B-34-625-3-A45-B-C Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Carling Technologies - MD2-B-34-625-3-A45-B-C
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Carling Technologies |
| Napätie - DC | 80 V |
| Napájacie napätie - AC | 250 V |
| séria | M |
| Balík | Bulk |
| Počet pólov | 2 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - |
| osvetlenie | None |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 25A |
| Typ Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Schvaľovacia agentúra | CCC, CSA, UL1077 |
| Typ pohonu | Rocker |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Carling Technologies MD2-B-34-625-3-A45-B-C.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MD2-B-34-625-3-A35-B-C | MD2-B-34-625-3-A15-B-C | MD2-B-34-625-3-A36-B-C | MD2-B-34-625-3-A32-B-C |
| Výrobca | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Počet pólov | - | - | - | - |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ Breaker | - | - | - | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| osvetlenie | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
MD2-B-64-430-1-A42-2-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-1-A36-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-1-A37-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-2-A34-2-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-3-A16-2-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-480-1-A17-2-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-420-1-A14-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-450-1-A35-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-3-A35-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-420-1-A42-2-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-3-A32-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-440-1-A42-2-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-62-610-1-A16-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-64-410-1-A42-2-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-3-A15-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-62-615-1-A16-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-2-A36-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MD2-B-34-625-3-A36-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.