- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Technické špecifikácie CA3108R20-29SB
ITT Cannon, LLC - CA3108R20-29SB Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako ITT Cannon, LLC - CA3108R20-29SB
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Cannon (ITT Cannon) |
| Napätie | 50V |
| ukončenie | Solder Cup |
| tienenie | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | 20-29 |
| Materiál skrinky | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| séria | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Primárny materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| orientácia | N (Normal) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Počet pozícií | 17 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Funkcia montáže | - |
| Ochrana proti vniknutiu | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Reverse Bayonet Lock |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 22A |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Silver |
| Typ konektora | Plug, Female Sockets |
| farba | Olive Drab |
| Základné číslo produktu | CA310 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako ITT Cannon, LLC CA3108R20-29SB.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CA3108R20-29SBF80 | CA3108R20-29SWB | CA3108R20-29SZF80 | CA3108R20-29PWB |
| Výrobca | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Primárny materiál | - | - | - | - |
| tienenie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| orientácia | - | - | - | - |
| Materiál skrinky | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | - | - | - | - |
| Funkcia montáže | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ konektora | - | - | - | - |
CA3108R20-29SWBITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SOLDER CUP
CA3108R20-29PWITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 17P SILV SLDR CUP
CA3108R20-29PITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 17P SILV SLDR CUP
CA3108R20-29PWBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 17P SILV SLDR CUP
CA3108R20-29SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SILVER CRIMP
CA3108R20-29SWF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SILVER CRIMP
CA3108R20-29PF80BM201ITT Cannon, LLCER 17C 17#16 PIN PLUG RTANG
CA3108R20-29SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SILVER CRIMP
CA3108R20-29SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SOLDER CUP
CA3108R20-29PBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 17P SILV SLDR CUP
CA3108R20-29SZITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SOLDER CUP
CA3108R20-29SF80F0ITT Cannon, LLCCONN PLG HSG FMAL 17PS INLINE RA
CA3108R20-27SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 14P SILVER CRIMP
CA3108R20-29SWITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SOLDER CUP
CA3108R20-27SF80F0ITT Cannon, LLCCONN PLG HSG FMAL 14PS INLINE RA
CA3108R20-29PF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 17P SILVER CRIMP
CA3108R20-29SWA206ITT Cannon, LLCER 17C 17#16 SKT PLUG RTANG
CA3108R20-29SZF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 17P SILVER CRIMPVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.