- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datashet
CA3106E24-19S-B-A232 Drawing.pdfTechnické špecifikácie CA3106E24-19SBA232
ITT Cannon, LLC - CA3106E24-19SBA232 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako ITT Cannon, LLC - CA3106E24-19SBA232
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Cannon (ITT Cannon) |
| Napätie | 50V |
| ukončenie | Solder Cup |
| tienenie | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | 24-19 |
| Materiál skrinky | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Black Zinc Cobalt |
| séria | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Primárny materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| orientácia | N (Normal) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Počet pozícií | 12 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkcia montáže | - |
| Ochrana proti vniknutiu | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Vlastnosti | Strain Relief |
| Typ upevnenia | Reverse Bayonet Lock |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 22A |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Silver |
| Typ konektora | Plug, Female Sockets |
| farba | Black |
| Základné číslo produktu | CA310 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako ITT Cannon, LLC CA3106E24-19SBA232.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CA3106E24-19SF80A206 | CA3106E24-19SB03 | CA3106E24-19SB02 | CA3106E24-19SBF80A176 |
| Výrobca | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Funkcia montáže | - | - | - | - |
| Primárny materiál | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| orientácia | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - | - | - | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Materiál skrinky | - | - | - | - |
| tienenie | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
Stiahnite si CA3106E24-19SBA232 PDF DataShety a dokumentáciu ITT Cannon, LLC pre CA3106E24-19SBA232 - ITT Cannon, LLC.
CA3106E24-19SB02ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SDNITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SOLDER CUP
CA3106E24-19SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19PF80DNITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19PF80F0ITT Cannon, LLCCONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
CA3106E24-19SF80F0ITT Cannon, LLCER 12C 12#16 SKT PLUG
CA3106E24-19SBF80A176ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
CA3106E24-19SBITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SOLDER CUP
CA3106E24-19SB15ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SF80A176ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
CA3106E24-19PF85ITT Cannon, LLCER 12C 12#16 PIN PLUG
CA3106E24-19SB03ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SOLDER CUP
CA3106E24-19SF80A206ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SDNF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 12P SILVER CRIMP
CA3106E24-19SF85ITT Cannon, LLCER 12C 12#16 SKT PLUG
CA3106E24-19PF80A206ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 12P SILVER CRIMPVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.