- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
228A Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.265 | $1.27 |
Technické špecifikácie 228ADS2ARAFCAC
CTS Electrocomponents - 228ADS2ARAFCAC Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako CTS Electrocomponents - 228ADS2ARAFCAC
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | CTS Corporation |
| Stýl ukončenia | PC Pin |
| Prepnúť cestovanie | 0.25mm |
| Funkcia prepínača | Off-Mom |
| séria | 228A |
| Balík | Tray |
| obrys | 8.30mm x 9.60mm |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 70°C |
| Prevádzkové sily | 160gf |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Mechanický život | 100,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - |
| Typ osvetlenia, Farba | LED, Amber/Red |
| osvetlenie | Illuminated |
| Vlastnosti | - |
| Kontaktné hodnotenie @ Napätie | 0.05A @ 12VDC |
| obvod | SPST-NO |
| Základné číslo produktu | 228ADS2 |
| Typ pohonu | Round Button |
| Orientácia pohonu | Side Actuated |
| Materiál pohonu | - |
| Dĺžka pohonu, pravý uhol | 11.00mm |
| Pohon Výška mimo PCB, vertikálna | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako CTS Electrocomponents 228ADS2ARAFCAC.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 228ADS2ARAFCBBC | 228ADS2ARAFCAA | 228ADS2ARAFCAB | 228ADS2ARAFCBBA |
| Výrobca | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents |
| obrys | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| obvod | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - | - | - | - |
| Prevádzkové sily | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| osvetlenie | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dĺžka pohonu, pravý uhol | - | - | - | - |
| Typ osvetlenia, Farba | - | - | - | - |
| Pohon Výška mimo PCB, vertikálna | - | - | - | - |
| Kontaktné hodnotenie @ Napätie | - | - | - | - |
| Mechanický život | - | - | - | - |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Orientácia pohonu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prepnúť cestovanie | - | - | - | - |
| Materiál pohonu | - | - | - | - |
Stiahnite si 228ADS2ARAFCAC PDF DataShety a dokumentáciu CTS Electrocomponents pre 228ADS2ARAFCAC - CTS Electrocomponents.
228ADS2AGFCWECTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCBBECTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWACTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCAECTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCBBBCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWCCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCADCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCBBDCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2ARAFCMBBCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS2ARAFCBBCCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWBCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2AGFCRECTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS2ARAFCMBACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS2ARAFCBBACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2ARAFCTS ElectrocomponentsLED TACT SWITCH, RA THROUGH HOLE
228ADS2ARAFCABCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCAACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2AGFCWDCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLOVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.