- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
RP327 Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $179.34 | $179.34 |
Technické špecifikácie RP327-30-10-S
Astrodyne TDI - RP327-30-10-S Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Astrodyne TDI - RP327-30-10-S
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Astrodyne TDI |
| Napätie - menovité napätie | - |
| Napätie - menovité napätie (fáza k zemi / neutrál) | 3.5 kV |
| Napätie - menovité napätie | 480V |
| Stýl ukončenia | Threaded Post (M5) |
| séria | RP327 |
| Balík | Box |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| indukčnosť | - |
| Frekvencia - prevádzka | 50/60Hz |
| Typ filtra | Three Phase (Delta) |
| prúd | 30 A |
| konfigurácia | Two Stage |
| Základné číslo produktu | RP327 |
| Schvaľovacia agentúra | CE, CSA, cURus, SEMKO |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Astrodyne TDI RP327-30-10-S.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RP327-30-100-S | RP327-30-1000-S | RP327-250-10-S | RP327-30-100-C |
| Výrobca | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| indukčnosť | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - menovité napätie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Typ filtra | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napätie - menovité napätie (fáza k zemi / neutrál) | - | - | - | - |
| konfigurácia | - | - | - | S/H-ADC |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Frekvencia - prevádzka | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - menovité napätie | - | - | - | - |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| prúd | - | - | - | - |
Stiahnite si RP327-30-10-S PDF DataShety a dokumentáciu Astrodyne TDI pre RP327-30-10-S - Astrodyne TDI.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.