- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie CX10S-ACACC0-P-A-DK00000
Advanced Energy - CX10S-ACACC0-P-A-DK00000 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Advanced Energy - CX10S-ACACC0-P-A-DK00000
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Advanced Energy |
| Napätie - výstup 6 | 5V |
| Napätie - výstup 5 | 24V |
| Napätie - výstup 4 | 24V |
| Napätie - výstup 3 | 5V |
| Napätie - výstup 2 | 24V |
| Napätie - výstup 1 | 5V |
| Napätie - Izolácia | 4 kV |
| Napätie - vstup | 85 ~ 264 VAC |
| typ | Enclosed |
| Štandardné číslo | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Veľkosť / rozmer | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| séria | COOLX®1000 |
| Výkon (watty) | 610W |
| Balík | Box |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupov | 5 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Minimálny požadovaný náklad | No |
| Vlastnosti | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| efektívnosť | 93% |
| Aktuálny - výstup 5 | 8.3 A |
| Aktuálny - výstup 4 | 8.3 A |
| Aktuálny - výstup 3 | 21 A |
| Aktuálny - výstup 2 | 8.3 A |
| Aktuálny - výstup 1 | 21 A |
| Základné číslo produktu | CX10S |
| Schvaľovacia agentúra | CSA, EN, IEC, UL |
| aplikácia | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Advanced Energy CX10S-ACACC0-P-A-DK00000.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CX10S-ACACBC-P-A-DK00000 | CX10S-ACACCH-P-A-DK00000 | CX10S-ACACB0-P-A-DK00000 | CX10S-ACACCD-P-A-DK00000 |
| Výrobca | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Napätie - výstup 3 | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Aktuálny - výstup 3 | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napätie - výstup 1 | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Aktuálny - výstup 4 | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Štandardné číslo | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 4 | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napätie - výstup 6 | - | - | - | - |
| Minimálny požadovaný náklad | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - výstup 5 | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| efektívnosť | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 2 | - | - | - | - |
| Aktuálny - výstup 1 | - | - | - | - |
| Napätie - vstup | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Aktuálny - výstup 5 | - | - | - | - |
| Aktuálny - výstup 2 | - | - | - | - |
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.