- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
TAJ Series, Standard and Low Profile.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.313 | $0.31 |
Technické špecifikácie TAJA104K035HNJ
KYOCERA AVX - TAJA104K035HNJ Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako KYOCERA AVX - TAJA104K035HNJ
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napätie - hodnotené | 35 V |
| typ | Molded |
| tolerancia | ±10% |
| Veľkosť / rozmer | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| séria | TAJ |
| hodnotenie | - |
| Balík / puzdro | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Kód veľkosti výrobcu | A |
| Životnosť @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Vlastnosti | General Purpose |
| Poruchovosť | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | 24Ohm @ 100kHz |
| kapacitné | 0.1 µF |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako KYOCERA AVX TAJA104K035HNJ.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TAJA104K035YNJ | TAJA104K035SNJ | TAJA104K035RNJV | TAJA104K035KNJ |
| Výrobca | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| typ | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Kód veľkosti výrobcu | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
Stiahnite si TAJA104K035HNJ PDF DataShety a dokumentáciu KYOCERA AVX pre TAJA104K035HNJ - KYOCERA AVX.
TAJA104K035XNJAVX (KYOCERA AVX)
TAJA104K050RAVX (KYOCERA AVX)
TAJ106M50RNJAVX (KYOCERA AVX)
TAJ227M010RVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.