- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.134 | $0.13 |
| 200+ | $0.052 | $10.40 |
| 500+ | $0.05 | $25.00 |
| 1000+ | $0.049 | $49.00 |
Technické špecifikácie MC74HC563ADW
onsemi - MC74HC563ADW Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako onsemi - MC74HC563ADW
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | onsemi |
| Napätie - Napájanie | 2V ~ 6V |
| Balík dodávateľov zariadení | 20-SOIC |
| séria | 74HC |
| Balík / puzdro | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | Tri-State |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ logiky | D-Type Transparent Latch |
| Nezávislé okruhy | 1 |
| Oneskorený čas - rozmnožovanie | 25ns |
| Prúd - Výstup Vysoký, Nízky | 7.8mA, 7.8mA |
| obvod | 1:8 |
| Základné číslo produktu | 74HC563 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako onsemi MC74HC563ADW.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MC74HC563ADWR2 | MC74HC573ADT | MC74HC573ADTEL | MC74HC563AH |
| Výrobca | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| obvod | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Oneskorený čas - rozmnožovanie | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Typ logiky | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nezávislé okruhy | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prúd - Výstup Vysoký, Nízky | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
MC74HC541AFL1MOTOROLA
MC74HC541ANMOTOROLA
MC74HC564AFMotorolaIC FF D-TYPE SNGL 8BITVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.