- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
LT1765(-1.8,2.5,3.3,5) Datasheet.pdfEnvironmentálne informácie
Material Declaration LT1765ES8#PBF.pdfTechnické špecifikácie LT1765ES8#PBF
Analog Devices Inc. - LT1765ES8#PBF Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Analog Devices Inc. - LT1765ES8#PBF
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Analog Devices, Inc. |
| Napätie - výstup (Min / Pevné) | 1.2V |
| Napätie - výstup (Max) | 22.5V |
| Napätie - vstup (min) | 3V |
| Napätie - vstup (Max) | 25V |
| topológia | Buck |
| Synchrónny usmerňovač | No |
| Balík dodávateľov zariadení | 8-SO |
| séria | - |
| Balík / puzdro | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurácia výstupu | Positive |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| funkcie | Step-Down |
| Frekvencia - prepínanie | 1.25MHz |
| Prúd - výstup | 3A |
| Základné číslo produktu | LT1765 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Analog Devices Inc. LT1765ES8#PBF.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | LT1765ES8#TRPBF | LT1765EFE-3.3#TRPBF | LT1765EFE-5#TRPBF | LT1765EFE-5#PBF |
| Výrobca | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napätie - vstup (min) | - | - | - | - |
| Prúd - výstup | - | - | - | - |
| Synchrónny usmerňovač | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| funkcie | - | - | - | - |
| topológia | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Frekvencia - prepínanie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Konfigurácia výstupu | - | - | - | - |
| Napätie - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napätie - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - výstup (Min / Pevné) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stiahnite si LT1765ES8#PBF PDF DataShety a dokumentáciu Analog Devices Inc. pre LT1765ES8#PBF - Analog Devices Inc..
LT1765EFE-5#PBFLinear Technology
LT1765EFE-3.3Linear Technology / Analog Devices
LT1766CS8-SYNCLinear Technology / Analog Devices
LT1766EFELT
LT1766EFE-5LT
LT1765EFE25LTVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.