- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.396 | $2.40 |
| 10+ | $2.097 | $20.97 |
| 30+ | $1.92 | $57.60 |
| 100+ | $1.741 | $174.10 |
| 500+ | $1.657 | $828.50 |
| 1000+ | $1.621 | $1,621.00 |
Technické špecifikácie ADG1212YRUZ
Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Analog Devices, Inc. |
| Napätie - Napájanie, Single (V +) | 5V ~ 16.5V |
| Napätie - Napájanie, Dual (V ±) | ±4.5V ~ 16.5V |
| Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) | 130ns, 115ns |
| Spínací obvod | SPST - NO |
| Balík dodávateľov zariadení | 16-TSSOP |
| séria | - |
| Balík / puzdro | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rezistencia na stav (Max) | 190Ohm |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Počet obvodov | 4 |
| Obvod multiplexer / demultiplexer | 1:1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) | 100pA |
| crosstalk | -90dB @ 1MHz |
| Injekcia nabíjania | -0.3pC |
| Zodpovedanie kanála na kanál (& Delta; Ron) | 2.5Ohm |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) | 1.1pF, 1.2pF |
| Základné číslo produktu | ADG1212 |
| -3db šírka pásma | 1GHz |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Analog Devices Inc. ADG1212YRUZ.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ADG1212YRUZ-REEL | ADG1212YRUZ-REEL7 | ADG1213YRUZ-REEL | ADG1211YRUZ-REEL7 |
| Výrobca | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| crosstalk | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) | - | - | - | - |
| Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rezistencia na stav (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie, Single (V +) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Spínací obvod | - | - | - | - |
| Obvod multiplexer / demultiplexer | - | - | - | - |
| Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Injekcia nabíjania | - | - | - | - |
| Počet obvodov | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Zodpovedanie kanála na kanál (& Delta; Ron) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| -3db šírka pásma | - | - | - | - |
Stiahnite si ADG1212YRUZ PDF DataShety a dokumentáciu Analog Devices Inc. pre ADG1212YRUZ - Analog Devices Inc..
ADG1212YCPZAnalog Devices
ADG1219BRJ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1213YCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1211YCPZ-REEL7Analog DevicesVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.